V. Keszi Maraton – Tiszakeszi

A nyár után az ősz szerencsére igen eseménydúsra sikerült, így szeptember 19-én már Tiszakeszi felé vettük az irányt, hogy az V. Keszi Maratonon tegyük hasznossá magunkat. A remek hangulatú versenyen nem kisebb név, mint a sokszoros ultra futó bajnok, Bogár János is tiszteletét tette, aki nem csak versenyzőként, hanem mint a verseny egyik fővendége is jelen volt Tiszakeszin. A versenyt a rendezvény fővédnöke Tállai András államtitkár nyitott meg, majd elrajtolhatott az a közel 250 versenyző, aki leadta nevezését az 5, 10, 21 és 42km-es táv valamelyikére.

A maraton szám abszolút győztese 3:14:06-os idővel az Ónodról érkező Matók Gyula lett, akinek sikerült maga mögé utasítania Bogár Jánost. A hölgyeknél a fancsali Varga Ildikó négy órán belüli idővel 3:52:38-al ért célba, így az ő nyakába került az aranyérem.

A verseny eredményei ide kattintva tekinthető meg.