II. Farkasvágta – Bükk Trail

Tegnap újra kiváló rendezésű futóversenyen vehettünk részt. Ezúttal a Bükk fellegvárának számító Szilvásváradra utaztunk a Farkasvágta Cross 15 elnevezésű versenyre. A szervezés mellett végre az időjárás is kiváló volt és újra naposabb oldalát mutatta, így mi sem fagytunk meg. 🙂 Sajnos a versenyre a vártnál kevesebb létszámú futó jelezte részvételét, ám akik ott voltak, egy brutál jó bükki pályán futhattak 13km-t összesen 400m szintemelkedéssel. A verseny abszolút győztese az ózdi Teknőc Futó Club színeibe versenyző Molnár Csaba lett, aki 1:02:41-es idővel teljesítette a 13km-t! A nőknél a tavalyi hosszú táv győztese Pap Csilla diadalmaskodott 1:09:54-es idővel.

Aki nem volt ott, az bánhatja, de jövőre újra lesz lehetőség részt venni rajta, így már most írjátok be a versenynaptáratokba a III. Farkasvágtát! Bővebb információt itt találtok róla: www.bukktrail.hu

A tegnapi eredményeket pedig ide kattintva tölthetitek le!